Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

ЗдоровьеІнфекційні і паразитарні хвороби. У 3-х томах.

Інфекційні і паразитарні хвороби. У 3-х томах.
Автор: Возіанова Ж.І.
Название: Інфекційні і паразитарні хвороби. У 3-х томах.
Издательство: Здоровья
Год: Т.1 - 2001, Т.2 - 2002, Т.3 - 2003.
Страниц: Т.1 - 856, Т.2 - 658, Т.3 - 848.
Формат: djvu / rar + 3%
Размер: 25,6 МБ
Для сайта: www.eKnigi.org

У книзі викладено сучасні уявлення про найпоширеніші інфекційні і паразитарні хвороби. Особливу увагу приділено хворобам, які зустрічаються на території України або можуть бути завезені з інших регіонів.
Матеріал представлено в 3 томах. У першому томі висвітлено загальні закономірності перебігу інфекційного процесу. Детально описано клініку, принципи діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб переважно з крапельним і фекально-оральним механізмами передачі.
У навчальному посібнику викладено відомості про інфекційні хвороби з трансмісивним і рановим механізмами передавання, що найбільш поширені в Україні або становлять реальну небезпеку щодо занесення їх на нашу територію. Дано докладну інформацію про такі захворювання, як малярія, СНІД, лептоспіроз, що набувають усе більшої актуальності. Як і в І томі, особливу увагу приділено диференціальній діагностиці.
У книжці наведено відомості про інфекційні захворювання, збудники яких можуть проникати до організму людини різними шляхами, що часто позначається на клінічних проявах хвороби. Дано докладну інформацію про «нові» геморагічні гарячки (Ласса, Ебола, Марбург), про деяких представників карантинних інфекцій (чума, віспа, сибірка), групи ТОКСН-інфекшй (токсоплазмоз, краснуха, або червона висипка, цитомегаловірусна інфекція, простий герпес) та про інші інфекційні захворювання. Як і в попередніх томах, значну увагу приділено диференціальній діагностиці.
Розглянуто питання патогенезу, лікувальної тактики під час критичних станів, які найчастіше виникають у хворих з інфекційною патологією (шоки, ГДН, ГНН, мозкова кома та ін.).
У виданні використано матеріали ВООЗ і сучасні зарубіжні публікації. Класифікації хвороб подано переважно з урахуванням рекомендацій ВООЗ.
Матеріал адаптовано до нових навчальних програм вищих медичних навчальних закладів, медичних академій післядииломної освіти, інститутів удосконалення лікарів.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, практичних лікарів, лікарів-інтернів, курсантів і аспірантів.Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional