Электронные книги

Жанры
Реклама

Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

ЗдоровьеГоспітальна терапія

Название: Госпитальная терапия
Авторы: Сердюк Н.М.
Город: К.
Издательство: Здоровье
Год: 2003
Страниц: 1189 с.; илл.
Язык: Украинский
Формат: djvu / rar + 3%
Размер: 24,5 mb
Качество: 300 dpi

Аннотация
У підручнику викладено сучасні відомості щодо етіології, патогенезу, клініки, діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів, вивчення яких передбачено програмою з госпітальної терапії для студентів вищих медичних навчальних закладів III —IV рівнів акредитації.
Висвітлення питань з госпітальної терапії грунтується на основних положеннях фундаментальних дисциплін — анатомії, патоморфології, нормальної та патологічної фізіології, біологічної хімії. Всі розділи підручника викладено з позицій фізіологічного підходу до клінічних проблем. Більшість способів та методів фармакотерапії найважливіших терапевтичних захворювань викладено з урахуванням завдань та головних принципів клінічної фармакології. Підручник є новим інформативним виданням, в якому поєднано ідеї класичної госпітальної терапевтичної клініки з сучасними діагностичними та лікувальнюш технологіями.
Для студентів старших курсів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, лікарів загальної практики, терапевтів.

Скачать:

Нажмите для скачивания Сердюк,2003.rar!Сердюк,2003.rar
Размер: 24.59 Mb(cкачиваний: 3)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional