Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Военная историяJeden den dlouhe valky

Jeden den dlouhe valky
Jeden den dlouhe valky
By Jeffrey Ethell, Alfred Price

Publisher: Revi publications 1999 207 Pages
ISBN: 8085957051
PDF 61 MB

Jako primární zdroje informací pro tuto knihu sloužily oficiální i neoficiální dokumen­ty a v té době psané deníky, nahrávky z kokpitů a nahrané rozhovory s těmi, kteří se účast­nili akcí konaných 10. května 1972. Pokud není uvedeno jinak, pochází veškerá přímá řeč / přepisů nahrávek / kokpitu nebo rozhovorů autorů se svědky akcí. Konverzaci jsme nikde ..nepřikrašlovali" kvůli iliamatičnosti.
Dva / účastníku. Steve Rudloff a Garrett Olinde, sepsali o svých zážitcích podrobné /pravý a poskytli je autorům. Randy Cunningham shrnul své zážitky v knize, kterou napsal společně s Jeffem Ethellem, Fox Two. Francouzští novináři Theodore Ronco a Claude Julien akce pozorovali a napsali o nich podrobné reportáže pro L'Humanitě a Le Mond, respektive přeložili pasáže, obsažené v knize.
Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny časové údaje uváděny v severovietnamském místním čase, časové pásmo G. To je o sedm hodin víc než Greenwich Mean Time I o dvanáct hodin víc než ve Washingtonu, D.C. Americké základny v Thajsku se nalézaly v časovém pásmu G, americké plavidla na stanovišti Yankee v pásmu H, tj. o hodinu později.Нажмите для скачивания Revi.Jeden.den.dlouhe.valky.rar!Revi.Jeden.den.dlouhe.valky.rar
Размер: 60.6 Mb(cкачиваний: 1)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional