Электронные книги

Жанры
Реклама

Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Наука и учебаПрактикум і робочий зошит з інформатики 10 клас рівень стандарту

Практикум і робочий зошит з інформатики 10 клас рівень стандарту

Автор: I. О. Завадський, І. В. Стеценко, О. М. Левченко
Издательство: ТОВ "Видавнича група BHV"
Год издания: 2011
Страниц: 256
ISBN:978-966-552-243-0
Язык: украинский
Размер: 14 мб
Формат: PDF

Це видання є складовою навчального комплекту, призначеного для вивчення інформатики на рівні стандарту в 10 класах загальноосвітніх навчальних за¬кладів. До комплекту також входять підручник І. О. Завадського, І. В. Стеценко, О. М. Левченка та онлайнова навчальна система «Інформатика-10».
Інформації, поданої в підручнику, цілком достатньо для формування в учнів базової системи понять відповідно до програми з інформатики, проте її не досить для закріплення знань, набуття стійких умінь і навичок використання інформаційних технологій. Зазначену функцію мають виконувати видання, що пропонується до вашої уваги, та онлайнова навчальна система.
Кожен розділ цього видання відповідає певному розділу підручника. Біль¬шість розділів складається з двох частин: практикуму та робочого зошита. У практикумі описано порядок виконання вправ і практичних робіт (у підручнику наведено лише їх умови), а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького та творчого характеру. У кінці кожного розділу також на¬ведено кросворд і чотири ребуси, що стосуються тематики розділу.

Нажмите для скачивания b_zoshit_informatikaZavadskiy.rar!b_zoshit_informatikaZavadskiy.rar
Размер: 14.32 Mb(cкачиваний: 38)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional