Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Наука и учебаСтатистичний довідник "Україна в цифрах" за 2007 рік

Статистичний довідник "Україна в цифрах" за 2007 рік
Автор: Державний комітет статистики України
Название: Статистичний довідник "Україна в цифрах" (2006-2007)
Издательство: К. : Вид-во "Консультант"
Год: 2008
Страниц: 260
ISBN: 966-8459-22-1
Формат: rar
Размер: 101.37 MB
Статистичний збірник містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного становища держави у 2007 році у порівнянні з 2000–2006 роками.
Збірник сформовано за такими розділами: національні рахунки, ціни і тарифи, Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), промисловість, сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибальство, рибництво, інвестиції та будівельна діяльність, транспорт і зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, оптова й роздрібна торгівля, ресторанне господарство, послуги, наука та інновації, населення, зайнятість населення, доходи i витрати населення, житлові умови населення, освіта, охорона здоров’я та соціальна допомога, правопорушення, навколишнє природне середовище. Інформація в основному розподілена за видами економічної або промислової (будівельної) діяльності. Деякі показники наведено за регіонами. В окремий розділ виділена інформація про міжнародні зіставлення за країнами світу.

Макроекономічні та окремі галузеві показники за 2007 рік є попередніми та розрахунковими, вони будуть уточнені в наступних виданнях. Деякі показники попередніх років уточнені по відношенню до раніше опублікованих.

Нажмите для скачивания Stat_ua_2007.rar!Stat_ua_2007.rar
Размер: 101.37 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional