Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Научно-популярноеЗброя, мікроби і харч: Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і харч: Витоки нерівностей між народами
Название: Зброя, мікроби і харч: Витоки нерівностей між народами
Автор: Даймонд Дж.
Издательство: Ніка-Центр
Год: 2009
Страниц: 522
Формат: PDF
Размер: 17,8 Mb
Язык: Украинский

Смілива наукова розвідка випускника Гарварда й Кембриджа та нинішнього викладача Каліфорнійського університету, американського еволюційного біолога Джареда Даймонда «Зброя, мікроби і харч» - це світовий науковий бестселер, який уже розійшовся багатомільйонними накладами й продовжує долати нові рубежі. Головна ідея книги - дослідити дрібномасштабні або зниклі суспільства, зрозуміти механізми їхнього розвитку, зокрема дію географічних, культурних, екологічних і технологічних чинників. Даймонд розкриває первинні історичні причини нерівностей сучасного світу, які, на його думку, криються в глибинах доісторичного минулого людства. На основі масштабних міжконтинентальних порівнянь і залучення широкого спектра останніх досягнень історії, біології, лінгвістики, археології, епідеміології, біогеографії, палеонтології та екології автор намагається пояснити «найзагальнішу схему
історії», давши відповідь на наскрізне питання книги: чому суспільства одних частин світу розвинули раніше харчове виробництво, технології, письмо та смертоносних мікробів і завдяки цим перевагам завоювали народи інших частин?
Розрахована на професійних істориків та інших дослідників суспільств, а також на широке коло читачів, зацікавлених зрозуміти перебіг історії загалом.

Нажмите для скачивания ZbroyaMicrobyKharch.zip!ZbroyaMicrobyKharch.zip
Размер: 17.87 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional