Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

ИсторияДніпропетровськ – виміри історичної долі 1492 – 2008

Дніпропетровськ – виміри історичної долі 1492 – 2008
Автор: колектив авторів
Название: Дніпропетровськ – виміри історичної долі 1492 – 2008
Издательство: МГО «Інститут Україніки»
Год: 2009
Формат: pdf
Размер: 2.7 Mb
Язык: украинский
Для сайта: www.eknigi.org

Дніпропетровськ – виміри історичної долі 1492 – 2008. Частина друга: Коріння міста. - МГО «Інститут Україніки», 2009. – 72 с.

Важко бути першими, надто тоді, коли доводиться долати стереотипи, затятість у небажанні сприйняття нового, хоча й очевидного, усталену традицію повторення одного й того ж сюжету, хіба що його варіаціями. Хто відважується бути першим, мусить багато знати, багато сил витратити на пошуки незаперечних аргументів здійснити їхній критичний аналіз, на підставі різних за видами історичних джерел реконструювати досліджуваний період історії життя людини, діяльності якоїсь суспільної структури, країни, регіону тощо.

Патріотизм – як часто Ви чули це слово. Воно, на жаль, втрачає свій реальний зміст, тому що дуже багато людей спекулюють ним у наш час. Але все ж кожній людині вкрай необхідно відчуття любові до своєї землі, відчуття патріотизму. Воно дуже тісно пов’язано з почуттям своєї гідності, гордості за свою сім’ю, за свій рід, за своє місто, за свою Батьківщину. Ми не можемо бути перекотиполем, жити без історії. Історія нашого міста багата і подіями, і людьми, які ці події створюють.
Нам є що згадати і чим дорожити на нашій, на своїй землі.

Нажмите для скачивания dnipropetrovsk.rar!dnipropetrovsk.rar
Размер: 2.71 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional