Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

ИсторияСимвол єднання та волі українського люду. Адріан Феофанович Кащенко (1858–1921)

Символ єднання та волі українського люду. Адріан Феофанович Кащенко (1858–1921)
Автор: Н. Василенко, І. Голуб
Название: Символ єднання та волі українського люду. Адріан Феофанович Кащенко (1858–1921)
Издательство: Дніпропетровськ: ДОУНБ
Год: 2009
Формат: pdf
Размер: 6.27 Mb
Язык: украинский
Для сайта: www.eknigi.org

Символ єднання та волі українського люду. Адріан Феофанович Кащенко (1858–1921). До 150-річчя від дня народження: Бібліографічне видання / Упорядн.: Н. Василенко, І. Голуб. – Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2009. – 36 с.

Бібліографічний покажчик «Символ єднання та волі українського люду. Адріан Феофанович Кащенко (1858-1921). До 150-річчя від дня народження» продовжує спільний проект ДОУНБ та «Інституту Україніки» з популяризації знань про рідний край та його найвидатніших представників, а також є наступним виданням із серії «Літературна Дніпропетровщина».

Покажчик містить біографічний нарис про А. Кащенка літературознавця, старшого наукового співробітника музею «Літературне Придніпров’я», відділу Дніпропетровського історичного музею ім. Д. І. Яворницького Наталії Василенко, бібліографію творів письменника та публікацій про нього. Бібліографія не претендує на вичерпність, проте на сьогодні вона є першою спробою зібрати та упорядкувати інформацію про творчість одного з найяскравіших українських письменників кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя, життя і творчість якого тісно пов’язані з Придніпров’ям.

Видання ілюстроване. Розраховане на літературознавців, істориків, краєзнавців, бібліотечних працівників, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто вивчає розвиток літературного процесу в Україні початку ХХ сторіччя, займається популяризацією літератури нашого краю.

Нажмите для скачивания kashenko.rar!kashenko.rar
Размер: 6.28 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional