Электронные книги

Жанры
Реклама

Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

ИсторияОзброєння та військова справа давнього населення України (5000–900 рр. до Р.Х.).

Озброєння та військова справа давнього населення України (5000–900 рр. до Р.Х.).
Автор:Клочко В.І.
Название: Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.).
Издательство: АртЕк
Год: 2006
Формат: pdf
Язык: украинский
Размер: 34,23 мб
Ця книга вперше була видана в 2001 році у Польщі в серії Балтійсько-Понтійські студії, що видається Познанським університетом англійською мовою (Viktor I. Klochko Weaponry of societies of the Northern Pontic Culture Circle: 5000 – 700 BC, Poznań, 2001 (Baltic-Pontic Studies, vol. 10, ISBN 83-86094-09-5; ISSN 1231-0344). Пропонований читачеві український текст є виправленим, розширеним та доповненим новими матеріалами і думками.

В монографії розглядаються результати багаторічних досліджень озброєння давніх суспільств на території України, починаючи від доби неоліту – бронзи і до кіммерійського періоду. Приділено пильну увагу типології різноманітних видів озброєння, проаналізовано хронологічні аспекти їх розвитку на фоні культурно-історичних процесів того часу. Розглядаються питання виробництва предметів озброєння, включаючи технологію їх виготовлення, характер сировинних баз, фізичні властивості матеріалу. Досліджуються автохтонні та іноваційні впливи на появу та еволюцію нових винаходів. Пропонується характеристика бойових властивостей різнотипних і різночасових видів зброї. В цілому предмети озброєння розглядаються як історичне джерело, важливе для реконструктивного аналізу як окремих військово-історичних подій, так і цілих культурно-історичних та етнокультурних моделей.

Видання призначене для фахівців з археології, історії, етнографії, а також для широкого кола читачів, які цікавляться історією нашої країни.

Нажмите для скачивания ozbroyennya-ta-vijskova-sprava-davnogo-naselennya.rar!skova-sprava-davnogo-naselennya.rar
Размер: 34.23 Mb(cкачиваний: 1)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional