Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Гуманитарные наукиДержавне управління в Україні. (Навчальний посібник)

Автор: В.Б. Авер'янов
Год издания: 1999
Страниц: 236
ISBN: 966-02-1297-6
Язык: русский
Размер: 1,9 мб [DOC]
Ця книга є першим в Україні навчальним посібником за тематикою державного управління. В її основу покладено матеріали наукового видання «Державне управління: теорія і практика» (К„ 1998. - 432 с.), яке рекомендоване до друку Вченою радою Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
У навчальному посібнику розглядаються організаційно-правові засади державного управління, які тематично спрямовані на висвітлення усіх основних напрямків його аналізу як предмету наукової і навчальної дисципліни. Особлива увага приділена конституційним і адміністративно-правовим аспектам організації виконавчої влади, обгрунтуванню шляхів здійснення в Україні адміністративної реформи.
У посібнику подасться текст Концепції адміністративної реформи в Україні.
Для студентів і слухачів, які навчаються за спеціальностями правознавства і державного управління, працівників державного апарату, науковців, викладачів і аспірантів.

Нажмите для скачивания _____________________________._(___________________)___________________________________________,____________._.___________..rar!___,____________._.___________..rar
Размер: 1.97 Mb(cкачиваний: 9)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional