Электронные книги

Жанры
Реклама

Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Гуманитарные наукиПереклад англійської наукової і технічної літератури. Частина І: Граматичні труднощі

Переклад англійської наукової і технічної літератури. Частина І: Граматичні труднощі
Автор: Карабан В.И.
Название: Переклад англійської наукової і технічної літератури. Частина І: Граматичні труднощі
Издательство: Tempus
Год: 1997
Страниц: 317
Формат: PDF
Размер: 1,26 Mb
Язык: Украинский, английский

Посібник-довідник є першою спробою створення навчально-довідкової книги з граматичних проблем перекладу англійської наукової і технічної літератури українською мовою. Він побудований за функціонально-синтаксичним принципом і охоплює всі основні складні випадки передачі граматичних елементів, форм та конструкцій. Після кожного параграфа подано матеріал для вправ на відповідну граматичну проблему перекладу, в кінці книги міститься додатковий матеріал для вправ. Для зручності користування наведено також покажчик розглянутих у книзі способів перекладу англійських слів різних частин мови.
Книга призначена для широкого кола читачів, які поглиблено вивчають англійську мову, насамперед для студентів, аспірантів та викладачів, фахівців різних галузей науки і техніки, шо прагнуть вдосконалити свої навички читання і вміння перекладу спеціальної літератури, а також для перекладачів-початківців.

Данное пособие-справочник используется в преподавательской деятельности на филологических, лингвистических и переводческих факультетах вузов. Материалы книги можно использовать в написании рефератов, курсовых и дипломных проектов. Текст подан на украинском языке с английскими примерами.

Нажмите для скачивания Karaban-Scientific_Technical_ENG-UKR.rar!an-Scientific_Technical_ENG-UKR.rar
Размер: 1.26 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional