Электронные книги

Жанры
Реклама

1
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

Для детейШкола для дошкільнят. Пограй, підбери, подумай / Поиграй, подбери, подумай

Школа для дошкільнят.  Пограй, підбери, подумай / Поиграй, подбери, подумайНазвание: Пограй, підбери, подумай / Поиграй, подбери, подумай
Год: 2008
Авторы: С. Є. Гавріна, Н. Л. Кутявіна, І. Г. Топоркова, С. В. Щербініна / Гаврина С.Е., Кутявина Н.Л., Топоркова И.Г., Щербинина С.В.
Издательство: Перо
Серия: Школа для дошкільнят / Школа для дошколят
Язык: Украинский
Формат: PDF
Качество: Отличное, Отсканированные страницы
Количество страниц: 17
Размер: 28.7 Мб

На сьогодні серія «Школа для дошкільнят» є кращою для підготовки дітей до школи. Вона вирізняється комплексним підходом і високим методичним рівнем. Автори цих посібників — висококваліфіковані педагоги та психологи. Тематика книг охоплює розвиток всіх основних інтелектуальних процесів — рахунку, мовлення, мислення, уваги і пам’яті. Книги прекрасно підходять як для групових занять у дитячому садку, так і для індивідуальної роботи батьків з дітьми.

Перед вами навчальна книга з цікавиfy1И іграми і завданнями для дітей віком 4-5 років, що спрямована на розвиток логічного мислення, уваги і творчих здібностей. Наприкінці книги знаходиться завдання, що також спрямоване на відпрацьовування початкових графічних навичок і постановку руки. Дитині пропонується домалювати і розфарбувати нескладну картинку.

Скачать:

Нажмите для скачивания Pogray_pidberi_podumay_pdf_ukr.rar!Pogray_pidberi_podumay_pdf_ukr.rar
Размер: 28.7 Mb(cкачиваний: 1)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional