Электронные книги

Жанры
Реклама

Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

АппаратураМікропроцесорна техніка

Мікропроцесорна техніка
Название: Мікропроцесорна техніка
Автор: Под ред. Т. О. Терещенко
Издательство: «Політехніка»"; "Кондор"
Год: 2004
Страниц: 440
Формат: djvu
Размер: 5 Мб
ISBN: 966-622-135-7
Качество: Хорошее
Язык: Украинский

От авторов:
Розглянуто системи числення і кодування інформації; наведено загальні принципи побудови мікропроцесорів, мікроконтролерів та мікропроцесорних систем; розглянуто особливості архітектури і функціональні можливості 8-, 16-, 32- та 64-розрядних процесорів; способи організації та побудову модулів пам'яті і роботу інтерфейсів пристроїв уведення-виведення. Подано матеріал про архітектуру однокристальних мікроконтролерів з СІ5С- і Я/5С-архітектурою, сигнальних процесорів та нейропроцесорів. Наведено приклади складання програм та проектування мікропроцесорних систем.
Для студентів бакалаврату «Електроніка», «Електротехніка» та інших бакалав-ратів, програмою яких передбачено вивчення дисципліни «Мікропроцесорна техніка». Може бути корисним для аспірантів і спеціалістів, що працюють у галузі електроніки.

От себя: неплохой учебник, в котором в сжатой форме собран большой объем информации по микропроцессорным системам, начиная от классического 580 и заканчивая последними микропроцессорами (включая DSP, микроконтроллеры и т.д.)

.

Нажмите для скачивания Mikroprocesorna.tehnika.2004..rar!Mikroprocesorna.tehnika.2004..rar
Размер: 5.17 Mb(cкачиваний: 1)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional