Электронные книги

Жанры
Реклама
Последние комментарии
От партнёров
Облако тегов

АппаратураЦифрова схемотехніка

Цифрова схемотехніка
Название : Цифрова схемотехніка
Автор: Рябенький В.М.
ISBN:978-966-418-067-9
Издательство: Новий світ 2000
Язык: украинский
Год: 2009
Формат: djvu
Размер: 16.5 Мб
Страницы: 736
Описание:
Розглянуто теоретичні основи опису електричних сигналів аналогового, дискретного та цифрового типів, методи мінімізації та перетворення логічних функцій, характеристики завад і корегуючих кодів. Описано структури базових логічних елементів різних технологій виконання та особливості їх використання у цифрових пристроях. Розглянуто типові комбінаційні пристрої: мультиплексори, дешифратори. компаратори, суматори, арифметично-логічні пристрої, пристрої контролю та ін.
Викладено принципи побудови та функціонування послідовнісних пристроїв (тригерів, peгicтpiв, лічильників) з численними прикладами їх використання. Розглянуто питання синтезу та аналізу функціонально стійких скінченних автоматів асинхронного та синхронного типів. Значну увагу приділено пристроям оперативної і постійної пам'яті, використанню їх для побудови комбінаційних пристроїв та мікропрограмних автоматів.
Окремий розділ присвячений пристроям на основі програмованих логічних структур: програмованих логічних матриць, базових матричних кристалів та ін. Викладено особливості їх проектування з використанням САПР MAX+plus ІІ.
Наведено значну кількість практичних схем реалізації різноманітних імпульсних пристроїв на базі цифрових інтегральних схем. Теоретичний матеріал супроводжується великою кількістю вправ і завдань, пов'язаних з реалізацією конкретних цифрових пристроїв.
Посібник призначений для студентів, що навчаються за напрямом "Електроніка", може бути корисним студентам суміжних напрямів навчання та фахівцям електронної техніки, які спеціалізуються в галузі розробки, виготовлення й експлуатації цифрових пристроїв та систем.
Скачать книгу:

Нажмите для скачивания Rjabenkij Cifrova shemotehnіka.rar!Rjabenkij Cifrova shemotehnіka.rar
Размер: 16.51 Mb(cкачиваний: 0)Похожие книги

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


  • Valid XHTML 1.0 Transitional